Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żnin – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Żnin zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Żnin jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Żnin mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką lub przelewem od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili finalizowania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele zgadzają się na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Żnin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Żnin w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na skutek odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Żnin określana jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania ceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest miarodajna bo programy do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. U nas masz dopasowaną wycenę mieszkania Żnin, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Żnin przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który później przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Żnin, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez eksperta i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą wysoki koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Żnin – przeglądnięcie ofert?

Najprostszym wyjściem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie małe bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Żnin i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Żnin zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domów Żnin posiada jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Żnin możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button