Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bisztynek – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bisztynek określają faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Bisztynek jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Bisztynek mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Bisztynek.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę domu Bisztynek w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym w ramach spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Bisztynek ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Należy być świadomym, że tego typu wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Bisztynek, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Bisztynek przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Bisztynek, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować obliczoną sumę. W naszej firmie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Bisztynek – przegląd ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Bisztynek i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Bisztynek jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Bisztynek musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Bisztynek masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button