Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Międzychód – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Międzychód wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Międzychód jest za mało korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Międzychód mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki albo przelewem już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Międzychód.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, żeby dostać wycenę domu Międzychód na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru czy też wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na braku dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Międzychód ustalana jest po analizie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkań Międzychód, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domów Międzychód ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Międzychód, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Międzychód – analiza ofert?

Najprostszym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która zaś zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Międzychód i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Międzychód stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś oferty?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Międzychód ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Międzychód możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button