Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gubin – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gubin zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Gubin jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gubin zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Gubin.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Gubin w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; były właściciel albo lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w drodze spadku bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Gubin ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie zawsze jest adekwatna z racji tego, że aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt duża i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkania Gubin, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domów Gubin prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem wyślemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Gubin, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i część osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Gubin – analiza ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupców będzie małe bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Gubin a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Gubin stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Gubin musi mieć gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną ofertę czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Gubin masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button