Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Oleśnica – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Oleśnica określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Oleśnica jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Oleśnica zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Oleśnica.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Oleśnica w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel czy też najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym w drodze spadku czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Oleśnica ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest prawdziwa bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę domów Oleśnica, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkania Oleśnica przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Oleśnica, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez eksperta i część właścicieli decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Oleśnica – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie bardzo ograniczone albo nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Oleśnica i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Oleśnica jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Oleśnica zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej wyceny czy też każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Oleśnica masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button