Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Prabuty – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Prabuty zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Prabuty jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Prabuty zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć nie więcej jak 7 dni, a pieniądze otrzymasz do ręki lub poprzez przelew od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Prabuty.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Prabuty na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym na skutek spadku lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Prabuty kalkulowana jest na bazie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz programów do określania wyceny mieszkania? Trzeba wiedzieć, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę mieszkań Prabuty, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Prabuty prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Prabuty, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez specjalistę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Prabuty – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Prabuty a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Prabuty stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Prabuty ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też całe dziesięć oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Prabuty możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button