Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kolno – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kolno określają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kolno jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kolno zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką albo na konto już w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Kolno.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Kolno na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem domem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym na skutek odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kolno kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas dostajesz indywidualną wycenę mieszkań Kolno, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domu Kolno ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który następnie przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Kolno, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz klienta, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Kolno – przegląd ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską wartość mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród klientów będzie małe bądź nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Kolno i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Kolno jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Kolno musi zawierać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Kolno możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button