Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lublin – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Lublin określają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Może okazać się, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Lublin jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lublin mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Lublin.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę domu Lublin w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lublin kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wartości mieszkania? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest adekwatna bo przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Lublin, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkania Lublin ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który później wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Lublin, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Lublin – porównanie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znacznie ograniczone bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Lublin a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Lublin jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Lublin musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Lublin masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button