Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Myszyniec – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Myszyniec wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Myszyniec jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Myszyniec zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Myszyniec.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Myszyniec na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Myszyniec określana jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domów może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkania Myszyniec, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkania Myszyniec przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Myszyniec, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz wcale pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Myszyniec – przegląd ofert?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Myszyniec i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Myszyniec zobowiązuje do przyjęcia którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Myszyniec musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Myszyniec masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button