Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bełchatów – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bełchatów zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Bełchatów jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bełchatów zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Bełchatów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, by otrzymać wycenę nieruchomości Bełchatów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Bełchatów wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest miarodajna gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domów może być zbyt duża i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Bełchatów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Bełchatów przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem wyślemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Bełchatów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez specjalistę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas masz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Bełchatów – przegląd ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Bełchatów a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Bełchatów zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś oferty?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Bełchatów musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś oferty czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Bełchatów masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button