Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ryn – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Ryn zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Ryn jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Ryn mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, długi czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cała sprzedaż może trwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Ryn.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Ryn na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym na drodze spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ryn wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz programów do określania wyceny mieszkania? Należy wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domu może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkania Ryn, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Ryn przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który potem przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Ryn, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez specjalistę i część właścicieli decyduje się na to. Musisz jednak wiedzieć, że tego typu wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną cenę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Ryn – przeglądnięcie ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety czy też portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Ryn i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Ryn jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena domów Ryn zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Ryn możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button