Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wiązów – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wiązów określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Wiązów jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Wiązów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Wiązów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę mieszkania Wiązów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wiązów kalkulowana jest na podstawie 10 różnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę domu Wiązów, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Wiązów przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Wiązów, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być sporządzona przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. U nas masz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Wiązów – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Wiązów i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Wiązów jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena domu Wiązów musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Wiązów możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button