Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowy Dwór Gdański – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Nowy Dwór Gdański zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowy Dwór Gdański jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Nowy Dwór Gdański zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki lub poprzez przelew już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste i powodują, że właściciele przystają na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Nowy Dwór Gdański.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Nowy Dwór Gdański na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel bądź najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowy Dwór Gdański ustalana jest po analizie dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie za każdym razem jest prawdziwa bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę domów Nowy Dwór Gdański, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Nowy Dwór Gdański ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który później udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Nowy Dwór Gdański, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli z tego korzysta. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domów jest związana z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Nowy Dwór Gdański – przejrzenie ofert?

Szybkim wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród klientów będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Nowy Dwór Gdański i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Nowy Dwór Gdański jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Nowy Dwór Gdański musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Nowy Dwór Gdański masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button