Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ustka – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ustka określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówki. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Ustka jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ustka mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, długi czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak tydzień, a należności otrzymasz do ręki lub poprzez przelew już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Ustka.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Ustka na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel bądź lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym w ramach dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ustka określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania ceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkania Ustka, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Ustka przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Ustka, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Ustka – porównanie ogłoszeń?

Popularnym sposobem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Ustka i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Ustka stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Ustka ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś propozycję czy całe 10 odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Ustka możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button