Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Limanowa – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Limanowa wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Limanowa jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Limanowa mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką lub na konto od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić należność dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Limanowa.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Limanowa na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym na drodze odziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Limanowa wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do określania ceny domu? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest miarodajna z racji tego, że przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę mieszkania Limanowa, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Limanowa przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Limanowa, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną sumę. W naszym skupie masz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Limanowa – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za niską wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe lub nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Limanowa i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Limanowa zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Limanowa musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy też każdą oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Limanowa masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button