Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żuromin – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Żuromin zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Żuromin jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Żuromin mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Żuromin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Żuromin na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w wyniku spadku bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Żuromin ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest rzetelna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domów może być za wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę domów Żuromin, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Żuromin prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Żuromin, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką cenę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Żuromin – przeglądnięcie ofert?

Szybkim wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupujących będzie bardzo ograniczone bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Żuromin a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Żuromin jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domu Żuromin musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś oferty czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Żuromin masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button