Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tłuszcz – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Tłuszcz określają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Tłuszcz jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Tłuszcz uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Tłuszcz.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Tłuszcz na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów lub innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym na skutek odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tłuszcz ustalana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym razie jest prawdziwa ponieważ programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domu może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę domów Tłuszcz, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Tłuszcz sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który dalej przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Tłuszcz, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez eksperta i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Tłuszcz – przeanalizowanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone lub nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Tłuszcz a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Tłuszcz jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Tłuszcz musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Tłuszcz masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button