Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tarnogród – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Tarnogród określają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Tarnogród jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Tarnogród mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Tarnogród.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Tarnogród na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były posiadacz lub najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru albo powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tarnogród określana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do ustalania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest adekwatna bo aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Tarnogród, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Tarnogród przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Tarnogród, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z wysokim kosztem, a nie masz wcale gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Tarnogród – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Tarnogród a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Tarnogród jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Tarnogród posiada gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś wyceny czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Tarnogród możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button