Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ulanów – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ulanów zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Ulanów jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ulanów mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Ulanów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Ulanów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym na skutek spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ulanów kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania wartości nieruchomości? Należy być świadomym, że taka wycena domów nie w każdym razie jest adekwatna gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszym skupie masz indywidualną wycenę nieruchomości Ulanów, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domu Ulanów przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Ulanów, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez specjalistę i część właścicieli decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić obliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Ulanów – analiza ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie znikome albo nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Ulanów i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Ulanów jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Ulanów zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej oferty czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Ulanów masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button