Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mrozy – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Mrozy określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Mrozy jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Mrozy zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie tydzień, a należności otrzymujesz gotówką albo na konto już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Mrozy.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Mrozy w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Mrozy ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena nieruchomości może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas masz adekwatną wycenę domów Mrozy, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Mrozy przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który później przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Mrozy, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez biegłego i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu generuje duży wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Mrozy – analiza ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz sprawi, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Mrozy a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Mrozy jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domów Mrozy musi mieć gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Mrozy możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button