Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubraniec – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lubraniec określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Lubraniec jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lubraniec zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może trwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz gotówką lub przelewem już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Lubraniec.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Lubraniec w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym na skutek spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lubraniec kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna gdyż narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę domów Lubraniec, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domów Lubraniec ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Lubraniec, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli z tego korzysta. Należy jednak mieć świadomość, że taka wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować taką cenę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Lubraniec – przeanalizowanie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt niską wartość mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Lubraniec i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Lubraniec zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Lubraniec zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Lubraniec możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button