Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Klimontów – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Klimontów określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Klimontów jest za mało intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Klimontów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Klimontów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, by dostać wycenę domu Klimontów w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; były posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru bądź wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem orzeczonym na drodze spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Klimontów ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny domu? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest adekwatna z racji tego, iż programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkania może być za wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz adekwatną wycenę mieszkań Klimontów, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Klimontów przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Klimontów, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że taka wycena domu generuje duży koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Klimontów – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znacznie ograniczone bądź nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Klimontów a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Klimontów zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Klimontów musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Klimontów masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button