Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ustroń – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ustroń zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Ustroń jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ustroń zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, długi czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a należności otrzymujesz gotówką albo na konto od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili realizacji transakcji. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Ustroń.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Ustroń na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym w drodze dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ustroń wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdym razie jest prawdziwa z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena mieszkań może być zbyt duża i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz precyzyjną wycenę mieszkania Ustroń, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Ustroń przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który dalej wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Ustroń, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Ustroń – przegląd ofert?

Szybką metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie wśród nabywców będzie małe albo nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Ustroń a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Ustroń zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Ustroń musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też całe 10 odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych wydatków z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Ustroń możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button