Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bełżyce – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bełżyce określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Bełżyce jest mniej zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Bełżyce mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź przelewem już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres oczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Bełżyce.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Bełżyce w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym na drodze spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bełżyce kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz programów do ustalania wyceny domu? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest rzetelna bo przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domu może być zbyt duża i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domu Bełżyce, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Bełżyce ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Bełżyce, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką sumę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Bełżyce – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Bełżyce i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Bełżyce jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Bełżyce musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Bełżyce możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button