Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Janikowo – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Janikowo wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Janikowo jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Janikowo mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej bądź przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Różnice te są wynikiem negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Janikowo.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Janikowo w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży domu
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem nabytym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Janikowo ustalana jest po analizie 10 konkurencyjnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy programów do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z racji tego, że programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. U nas masz dopasowaną wycenę domów Janikowo, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Janikowo przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Janikowo, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem specjalisty i część oferujących decyduje się na to. Wiedz jednak, że taka wycena domów generuje wysoki koszt, a nie daje żadnej pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Janikowo – analiza ofert?

Popularną metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome albo nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Janikowo a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Janikowo jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Janikowo zawiera gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z racji przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Janikowo masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button