Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zamość – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zamość określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zamość jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Zamość uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że właściciele przystają na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Zamość.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Zamość w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz wiedzę jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Zamość wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdym razie jest rzetelna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkania może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę nieruchomości Zamość, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domów Zamość ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który później prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Zamość, a Ty masz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i część oferujących decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Zamość – porównanie ofert?

Szybką metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacząco przekładać się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Zamość i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Zamość stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Zamość zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Zamość masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button