Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ińsko – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Ińsko określają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Ińsko jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ińsko zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może trwać nie więcej jak 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Ińsko.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Ińsko na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym w wyniku spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na braku zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ińsko wyliczona jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny domu? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena domów nie zawsze jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz precyzyjną wycenę nieruchomości Ińsko, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Ińsko przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Ińsko, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Ińsko – przeanalizowanie ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Ińsko i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Ińsko zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Ińsko ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Ińsko masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button