Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sosnowiec – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Sosnowiec wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Sosnowiec jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sosnowiec zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi podczas finalizowania transakcji. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Sosnowiec.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Sosnowiec w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym w wyniku spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Sosnowiec wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości domu? Należy być świadomym, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz indywidualną wycenę mieszkania Sosnowiec, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Sosnowiec przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który potem prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Sosnowiec, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów generuje duży koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Sosnowiec – przeglądnięcie ofert?

Szybkim rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród nabywców będzie znikome albo nawet zerowe. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Sosnowiec a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Sosnowiec zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Sosnowiec musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Sosnowiec możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button