Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krzyż Wielkopolski – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Krzyż Wielkopolski wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Krzyż Wielkopolski jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Krzyż Wielkopolski zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Krzyż Wielkopolski.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, by otrzymać wycenę domu Krzyż Wielkopolski na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz wiedzę jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były posiadacz albo lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Krzyż Wielkopolski ustalana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów nie w każdym przypadku jest miarodajna z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkania może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz dopasowaną wycenę mieszkania Krzyż Wielkopolski, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Krzyż Wielkopolski przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który później przekażemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Krzyż Wielkopolski, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Krzyż Wielkopolski – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Należy jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Krzyż Wielkopolski i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Krzyż Wielkopolski zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Krzyż Wielkopolski ma jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś ofertę czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Krzyż Wielkopolski masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button