Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zagórz – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zagórz zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Zagórz jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Zagórz zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz do ręki bądź przelewem już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi przy nawiązywania transakcji. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że właściciele przystają na ceny obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Zagórz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Zagórz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w drodze dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Zagórz ustalana jest na podstawie 10 różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do określania wartości domu? Musisz być świadomym, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest adekwatna z racji tego, że programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę domu Zagórz, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Zagórz prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Zagórz, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez eksperta i część oferujących decyduje się na to. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Zagórz – przegląd ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Zagórz i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Zagórz jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Zagórz ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć jakąś wycenę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Zagórz masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button