Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krynki – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Krynki określają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Krynki jest mniej opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Krynki uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz gotówką albo poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający przystają na ceny niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Krynki.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Krynki w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel czy też najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem orzeczonym na skutek spadku czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Krynki ustalana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena nieruchomości może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas masz dedykowaną wycenę domu Krynki, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domów Krynki prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Krynki, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz klienta, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną cenę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Krynki – porównanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Krynki a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Krynki stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Krynki musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną wycenę czy też wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Krynki możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button