Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zalewo – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zalewo określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zalewo jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zalewo zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem już w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Zalewo.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby dostać wycenę domu Zalewo w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym w drodze spadku albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Zalewo kalkulowana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie zawsze jest prawdziwa bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domu może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkań Zalewo, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domów Zalewo przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Zalewo, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Zalewo – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Zalewo i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Zalewo jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Zalewo posiada gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Zalewo masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button