Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zakroczym – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zakroczym określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zakroczym jest za mało korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zakroczym zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, nieuregulowane należności albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz do ręki lub przelewem od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele przystają na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować okres poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Zakroczym.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Zakroczym w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym na drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Zakroczym wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest miarodajna z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę domu Zakroczym, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domu Zakroczym sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Zakroczym, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domów pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Zakroczym – przeanalizowanie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Zakroczym i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Zakroczym jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Zakroczym posiada jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować którąś propozycję czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Zakroczym masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button