Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Luboń – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Luboń zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Luboń jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Luboń mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie siedem dni, a należności otrzymujesz do ręki bądź przelewem już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Luboń.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Luboń na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru lub wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Luboń określana jest na bazie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę nieruchomości Luboń, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Luboń sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który następnie przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Luboń, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być dokonana przez biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Luboń – przejrzenie ogłoszeń?

Popularnym sposobem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie małe bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Luboń i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Luboń jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Luboń zawiera jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Luboń możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button