Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lidzbark Warmiński – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lidzbark Warmiński określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Lidzbark Warmiński jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lidzbark Warmiński zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Lidzbark Warmiński.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, by dostać wycenę mieszkania Lidzbark Warmiński na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży domu
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem nabytym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lidzbark Warmiński wyliczona jest na podstawie 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa z uwagi na to, iż programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domów może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz adekwatną wycenę mieszkań Lidzbark Warmiński, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Lidzbark Warmiński przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Lidzbark Warmiński, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez specjalistę i część osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Lidzbark Warmiński – przeglądnięcie ofert?

Innym sposobem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Lidzbark Warmiński i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Lidzbark Warmiński jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Lidzbark Warmiński ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Lidzbark Warmiński masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button