Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chmielnik – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Chmielnik wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Chmielnik jest mniej opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Chmielnik mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Chmielnik.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Chmielnik na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem orzeczonym na skutek dziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Chmielnik określana jest po analizie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie zawsze jest rzetelna z racji tego, iż narzędzia do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domów może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę nieruchomości Chmielnik, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Chmielnik prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który później udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Chmielnik, a Ty masz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Chmielnik – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i internet. Musisz jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Chmielnik a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Chmielnik zobowiązuje do przyjęcia jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Chmielnik musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Chmielnik masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button