Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Narol – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Narol zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Narol jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Narol uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i powodują, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Narol.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Narol w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie wśród klientów
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Narol ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do ustalania wartości domu? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna z uwagi na to, że narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz precyzyjną wycenę domów Narol, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Narol przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Narol, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Narol – przeanalizowanie ofert?

Inną metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Narol i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Narol zobowiązuje do zaakceptowania którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Narol musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś ofertę czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Narol możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button