Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Legionowo – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Legionowo określają faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Legionowo jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Legionowo zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Legionowo.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Legionowo w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były posiadacz albo najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na braku dodatkowych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Legionowo ustalana jest na podstawie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do określania wyceny domu? Należy wiedzieć, że tego typu wycena domów nie w każdym razie jest adekwatna bo programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę nieruchomości Legionowo, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkania Legionowo przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który później wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Legionowo, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Legionowo – przeglądnięcie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Legionowo a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Legionowo jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena mieszkań Legionowo musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś wyceny czy każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Legionowo możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button