Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dobrzyca – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Dobrzyca zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Dobrzyca jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Dobrzyca uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Dobrzyca.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Dobrzyca w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek spadku albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Dobrzyca określana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia programów do określania wyceny mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domów może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz precyzyjną wycenę mieszkania Dobrzyca, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Dobrzyca sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który potem wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Dobrzyca, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i część osób decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Dobrzyca – porównanie ofert?

Najprostszym sposobem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie lub nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Dobrzyca a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Dobrzyca zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Dobrzyca musi mieć jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Dobrzyca masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button