Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kańczuga – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kańczuga zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kańczuga jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kańczuga uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a należności otrzymujesz do ręki lub na konto od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Kańczuga.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, by otrzymać wycenę domu Kańczuga na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru lub wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kańczuga wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest właściwa gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być za duża i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszym skupie masz adekwatną wycenę domu Kańczuga, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Kańczuga przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Kańczuga, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Kańczuga – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą istotnie przekładać się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Kańczuga a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kańczuga zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Kańczuga musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Kańczuga możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button