Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stawiski – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Stawiski określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Stawiski jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Stawiski zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Stawiski.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Stawiski w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym na drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Stawiski ustalana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości domu? Trzeba wiedzieć, że taka wycena domów nie za każdym razem jest właściwa z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkania Stawiski, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Stawiski przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Stawiski, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być przygotowana przez specjalistę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu generuje duży koszt, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Stawiski – przejrzenie ofert?

Inną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Stawiski i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Stawiski zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Stawiski ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy wszystkie 10 odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Stawiski możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button