Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wojcieszów – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wojcieszów wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Wojcieszów jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wojcieszów uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, długi bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź przelewem już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Wojcieszów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Wojcieszów na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w ramach odziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Wojcieszów wyliczona jest na podstawie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domów może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie masz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Wojcieszów, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Wojcieszów sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Wojcieszów, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Wojcieszów – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Wojcieszów i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Wojcieszów stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Wojcieszów zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś oferty czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Wojcieszów możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button