Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wielbark – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wielbark wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Wielbark jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Wielbark zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Wielbark.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Wielbark w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wielbark kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz programów do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna z uwagi na to, że narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena mieszkań może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Wielbark, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Wielbark prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Wielbark, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być sporządzona przez specjalistę i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie masz wcale pewności, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Wielbark – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Wielbark a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Wielbark jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Wielbark zawiera jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Wielbark masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących na własną rękę, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button