Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Andrychów – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Andrychów określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Andrychów jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Andrychów uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Andrychów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Andrychów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w drodze odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na braku zbędnych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Andrychów określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie zawsze jest właściwa z uwagi na to, że narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być za duża i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas dostajesz dopasowaną wycenę mieszkań Andrychów, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Andrychów prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który dalej wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Andrychów, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i część właścicieli decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Andrychów – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Andrychów a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Andrychów zobowiązuje do zaakceptowania jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Andrychów posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Andrychów możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button