Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stepnica – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Stepnica zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Stepnica jest za mało intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Stepnica uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Stepnica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, żeby dostać wycenę domu Stepnica w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; były właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia lub wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Stepnica ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna z racji tego, że kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz adekwatną wycenę mieszkań Stepnica, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Stepnica przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Stepnica, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować taką sumę. U nas masz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Stepnica – przegląd ofert?

Szybką metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Stepnica a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Stepnica jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Stepnica zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej oferty czy wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Stepnica możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button