Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Imielin – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Imielin wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Imielin jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Imielin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz do ręki albo przelewem od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Imielin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Imielin na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Imielin wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz programów do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie zawsze jest właściwa ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas masz spersonalizowaną wycenę mieszkań Imielin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domów Imielin sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który później prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Imielin, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować taką cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Imielin – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też internet. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znacznie ograniczone albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Imielin a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Imielin jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Imielin musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy też wszystkie 10 oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Imielin możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button