Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Uniejów – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Uniejów określają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Uniejów jest za mało korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Uniejów uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź przelewem od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są efektem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Uniejów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Uniejów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz albo lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru lub wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Uniejów wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Chcesz skorzystać z pomocy przeliczników do określania wyceny mieszkania? Należy być świadomym, że taka wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena domów może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz adekwatną wycenę domów Uniejów, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Uniejów przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Uniejów, a Ty masz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być sporządzona przez specjalistę i część osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz wcale pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Uniejów – przegląd ogłoszeń?

Innym wyjściem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie przekładać się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie niewielkie albo nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Uniejów i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Uniejów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domu Uniejów ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś ofertę czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Uniejów możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button