Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Śrem – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Śrem zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Śrem jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Śrem uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Śrem.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Śrem na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w drodze spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Śrem wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 różnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest adekwatna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę domu Śrem, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Śrem ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Śrem, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną sumę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Śrem – przeanalizowanie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Śrem i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Śrem stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Śrem musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Śrem masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button