Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radlin – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Radlin wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Radlin jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Radlin mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką bądź na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi przy nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Radlin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Radlin na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym na drodze dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Radlin wyliczona jest na bazie 10 konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym przypadku jest miarodajna z racji tego, że przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Radlin, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Radlin przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Radlin, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Radlin – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Radlin a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Radlin jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Radlin zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Radlin masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button