Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wołów – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wołów określają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Wołów jest mniej intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wołów uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Wołów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Wołów na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przeciągający się okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Wołów ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie za każdym razem jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę domów Wołów, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Wołów przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Wołów, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje wcale pewności, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Wołów – przejrzenie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupujących będzie niewielkie albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Wołów i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Wołów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Wołów zawiera jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś propozycję czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych kosztów z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Wołów masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button